Bijeenkomst Netwerk Explosies in Gemeenten (NEIG) - VNG
- Datum: 6 november 2025
- Locatie: VNG-kantoor, Nassaulaan 12, 2514 JS Den Haag
Op 6 november 2025 organiseert de VNG in Den Haag de eerste fysieke bijeenkomst van het Netwerk Explosies in Gemeenten (NEIG). Centraal staat de presentatie van het Landelijk Handelingskader Aanslagen met Explosieven, dat gemeenten praktische handvatten biedt om de lokale aanpak van explosies te versterken.
Het belooft een inspirerende dag te worden. We starten de dag met een plenair programma en een officiële opening door Gerdo van Grootheest, burgemeester van Oosterhout en portefeuillehouder in de VNG-commissie Bestuur en Veiligheid. Aansluitend kunt u deelnemen aan verschillende verdiepende deelsessies en workshops waarvoor u zich later kunt inschrijven.
Het programma loopt van 09:30 tot 17:00 uur en is inclusief lunch en afsluitende borrel, zodat u ook de kans krijgt om in gesprek te gaan met collega’s uit het land om ervaringen uit te wisselen.
Locatie en tijd
- Donderdag 6 november 2025 van 09:30 tot 17:00 uur
- VNG-kantoor, Nassaulaan 12, 2514 JS Den Haag
Doelgroep & Aanmelden
Deze bijeenkomst is uitsluitend voor leden van het Netwerk Explosies in Gemeenten (NEIG). U kunt zich hier aanmelden voor dit netwerk. Aanmelden voor deze bijeenkomst kan via deze link.